Предност Навалување 4-Багажник За Велосипеди Со Кука и Заклучување На Кабелот

Предност Навалување 4-Багажник За Велосипеди Со Кука и Заклучување На Кабелот

DEN 0.33

Достапност

Предноста На Решетката За 4 Велосипеди Tilt AWAY се одликува со тешка челична конструкција. Багажникот за велосипеди на задниот накуцване е дизајниран да носи до четири велосипеди додека овозможува пристап до задниот товар на камион, ТЕРЕНЕЦ или комбе без одвојување на решетката за велосипеди или отстранување на велосипедите. Едноставно замавнете ја решетката за велосипед подалеку од возилото и целата ваша опрема е лесно достапна. Решетката има црна завршница обложена со прав, отпорна на корозија. Видливите рефлектори им овозможуваат на другите возачи да ја идентификуваат решетката на вашето возило. Оваа решетка за велосипеди вклучува интегрирана кука и заклучување на кабелот за да ги одржите вашите решетки и велосипеди безбедни. Предност Навалување 4-Багажник За Велосипеди И Комплет За Заклучување : дизајнот На задната монтажа го елиминира надземното кревање и ја зголемува економичноста на горивото. Тешка челична конструкција. Црна завршница отпорна на корозија во прав. Вклучува 10 стапки кабел заклучување. Вклучува Заклучување На Кука за да се одврати кражбата . Предност велосипед решетката монтира на 2" приемници. Пристапно возило без одвојување на решетката за велосипеди или отстранување велосипеди. Се навалува подалеку од возилото за лесен пристап. Мерки : 35 "Л х 15" В х 7 " Х. Може да се преклопи за лесно складирање.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката