Лесни улични приемници на квадратни пумпи за пети

Лесни улични приемници на квадратни пумпи за пети

DEN 658.72

Достапност

Создаден со класичен дизајн, примамливиот од лесна улица прави разноврсен избор за секоја пригода за облекување. Детално опишано со асиметрични ленти низ тесниот вамп на пети кои сигурно ќе ја ласкаат стапалото. Ниската тенка пета обезбедува совршен лифт и стабилност за лесно носење. Великодушно постепено и супер флексибилно за тотална удобност. 1 1/2 "Блок потпетица. Лесна флексибилна гума мешавина од надворешна плоча или единствена танцување за цел ден удобност . великодушно залепена влошка што ја перница стапалото . квадратна пети. Ниска извајана потпетица за фустани.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката