Хотелска Колекција Вискоза добиена Од Комплет Постелнина Од Бамбус, Калифорниски Крал, Греј

Хотелска Колекција Вискоза добиена Од Комплет Постелнина Од Бамбус, Калифорниски Крал, Греј

DEN 1.33

Достапност

Брчки, Дамки И Отпорни На Избледување. Во Луксузниот Дом, нашите хипоалергични чаршафи се направени со мек, еластичен вискоза-микрофибер со врвен квалитет на ткаење за издржливост и путер-мек допир што го прави спиењето сон.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката