Вобитан 5-Слој Полица За Складирање Антрацит Челик И Инженерско Дрво

Вобитан 5-Слој Полица За Складирање Антрацит Челик И Инженерско Дрво

DEN 1.33

Достапност

Боја : Антрацитематеријал : Галванизиран челик, инженерско дрво, пластикадимензии : 39,4" х 19,7" х 78,7" (Л х ш х)Инженерска дебелина на дрвена плоча : 0,16"дебелина На Челик : 0,02"Вкупен капацитет : 1929 фунти (385,8 фунти по полица)анти-рѓа галванизиран челикпластични капачиња за стапала за подот заштита Од Гребнатини5 Полици За Прилагодување На Висината со 2 арматурни шипки под секоја полица може да се соберат без никакви завртки/завртки може да се демонтираат во Две Одделни Мали Решетки за Полицикалифорнија предлог 65 предупредување : Овој Производ Може да ве изложи на хемикалии, вклучително и прашина од дрво, за која е познато дека државата калифорнија предизвикува рак. За повеќе информации одете на www.P65 Warnings.ca.gov. Wobythan 5-Слој Полица За Складирање Антрацит Челик И Инженерско Дрво.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката