3-Ниво Отворена Полица Библиотека За Складирање Кабинет Ноќница За Спална Соба Дневна Соба Дома, Сива

3-Ниво Отворена Полица Библиотека За Складирање Кабинет Ноќница За Спална Соба Дневна Соба Дома, Сива

DEN 2.33

Достапност

Со својот дизајн на чиста линија, Оваа Библиотека ја закотвува вашата спална соба во модерен стил. Направен е од цврсто дрво и инженерско дрво, има неутрална завршница што се спојува со украсното обликување и заострените нозе за да му даде едноставна, традиционална силуета. Оваа библиотека е дизајнирана да биде просторно ефикасна додека ви обезбедува складирање што ви треба. Три пространи полици обезбедуваат совршени платформи за прикажување фотографии во рамка, собрани куриоси или редови од вашите омилени читања. Греј е ултра-шик неутрален што оди со речиси ништо, така што прави идеална основа за декор на спалната соба за тинејџери. Спарете ја сивата боја со други неутрални за смирувачки, современ изглед или користете ја како позадина за повеќе бои што привлекуваат внимание. Проверете ги овие идеи за тинејџерска спална соба за украсување со сива боја за да најдете комбинација што одговара на вашата личност. . Карактеристики : . 1.Едноставен стилски дизајн, но функционален и погоден за секоја просторија. 2. Со две прилагодливи полици, оваа мала библиотека е идеална за складирање и прикажување на сите ваши удари и занаети. 3.It изработени од цврсто борово дрво и инженерско дрво, со неутрална завршница која работи со различни стилови на декор. 4.Овој поедноставен дизајн на библиотека ќе се вклопи со секој постоечки мебел или декор со неговите чисти линии и разноврсен изглед. Може да се користи за Спална Соба, Студентски Домови, Соби за Гости,расадници итн. 5.Цврста конструкција на дрвена рамка, ќе го издржи тестот на времето. . . Име На Производот. 3-Ниво Отворена Полица Библиотека. Вкупна Димензија. 24"Л х 13.8"В х 44" Х.Детална Димензија. Ве молиме погледнете ја сликата. Димензија На Пакетот. 48"Л х 17"В х 8" Ч. Вкупна Тежина. 43,6 КИЛОГРАМИ. Тежина На Пакетот. 47,74 ФУНТИ. Капацитет На Тежина. 300 ФУНТИ. Дебелина. Врвот : 45мм.Материјал. Цврсто Борово Дрво + МДФ . Вклучени Нивоа. 3. Заврши Назад. Да. Потребно Е Собрание. Потребно Е Целосно Склопување. Предложи Број На Луѓе За Собранието. 2. Број На Пакетот. 1. Земја на Потекло. Виетнам. Гаранција За Производот. Шест месеци гаранција 3-Ниво Отворена Полица Библиотека За Складирање Кабинет Ноќна Маса За Спална Соба Дневна Соба Дома, Сива.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката