Телови за новороденчиња Мики Маус, 3-пакувања, големини 0 3М 3-пакет

Телови за новороденчиња Мики Маус, 3-пакувања, големини 0 3М 3-пакет

DEN 0.67

Достапност

Три пати поголема од приближноста со овој 3-пакет на Mickey Mouse 3-пакет. Одржувајќи го бебето да изгледа и да се чувствува добро, овие каросерии можат да се носат соло на еден сончев ден или да ги спарат со симпатичен пар џоги за симпатична облека. Супер-меки и со затворање на дното за да се вклучат и исклучат, овие каросерии се задолжителни во гардеробата на бебето. Три пакувања исто така прави одличен подарок за туширање! Материјал : 60% памук/40% полиестерски меѓусебна маичка. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : три каросерии. Fit : Полу-опремени. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер; Затворање на дното. Ракави : кратки ракави со скут раменици за лесно вклучување и исклучување. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Супер-меко чувство; Вклучува печатење; Графички и ленти стилови. © Дизни, сите права се задржани. Мики Маус со кратки ракави со краток ракав 3-пакет за бебе.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката