Играјте ден на надувување на базенот за столче за разладување

Играјте ден на надувување на базенот за столче за разладување

DEN 1.67

Достапност

Играјте ден за надувување на надувување е задолжителен плови за сончевите денови на летото. Чаирскиот стол нуди совршен начин да се повлече на вода. Овој лесен за наводнување на плови располага со удобна поддршка за грб, рачки за зафат и удобен држач за чаша. Никогаш нема да сакате да го напуштите базенот со овој ексклузивен салон. Потопете ја забавата со овој ден за надувување на базенот за разладување на столчето. Играјте ден на надувување на базен со столче за разладување, розова : столче за вода што може да се надуе за базен, плажа и езеро. 2 рачки со тешки точки за безбедно лежење. Удобен дизајн на перничето и дизајнот на грбот. 2 држачи за чаши за да го одржите вашиот пијалок корисен. Атрактивни транспарентни врвни и тропски бои.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Остров 50 плови
  • Новак

Остров 50 плови

DEN 2239.84

Пловечки остров базен плови е 48 "висока до врвот на надувување на палмата со 50" ширина, внатрешна цевка с�