Подобри домови и градини памучна лента со преголема крпа за плажа

Подобри домови и градини памучна лента со преголема крпа за плажа

DEN 0.33

Достапност

Задебелени ленти ги прават подобри домови и градини 100% памучни ленти со преголема пешкир на плажа се издвојуваат додека дневно или се исуши на плажа, покрај базенот, на езерото или на сонцето практично каде било. Оваа великодушно големина 38 "x 72 " пешкир е доволно голема за целосно да се завитка скоро секој возрасен во топлина и удобност. Одлично за ширење на сонцето, подобри домови и градини 100% преголема памучна лента за плажа е луксузно мека и многу апсорбирана. Дво-, чешлана конструкција на памук со измиена завршница го прави ова совршено крпа што треба да го земете со вас за вашиот забавен ден на сонце. Лесно се грижи, едноставно машинско миење во студ со како бои на деликатниот циклус без белило. Длабоки бои може да крварат. Тргнете се суво на ниско ниво. Не исушете чисто. Не пеглајте. Измијте пред првата употреба. Подобри домови и градини 100% памучна лента Преголема крпа за плажа : 100% памучна крпа за плажа ја задржува својата пената дури и на тежок терен. Луксузно мека и многу апсорбирана. Изработени со смели ленти за да се издвојуваат додека се исушите или да дневно на плажа, покрај базенот, на езерото или на сонцето практично каде било. На 38 "x 72", оваа преголема крпа е доволно голема за скоро секој возрасен да користи удобно. Конструкција со памук од 2-тина, чешлана памук со измиена завршница го прави ова совршено пешкир да го земе со вас за вашиот забавен ден на сонце. Лесно за грижа за. Машинско миење на ладно со како бои на деликатниот циклус. Длабоки бои може да крварат . Туркајте суво на тивок . Не бели. Не исушете чисто. Не пеглајте. Измијте пред првата употреба. Увезени. На располагање на повеќе обрасци и бои. За овие крпи е спроведено одржливо пакување.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката