Подобри домови и градини Фарма ткаенина Платимат, мудрец, парче

Подобри домови и градини Фарма ткаенина Платимат, мудрец, парче

DEN 3.00

Достапност

Никој не негира дека кујната е срцето на домот и трпезариската маса е крајното место за собирање за да сподели разговор и добар оброк. Подобри домови и градини маса и текстил за кујна и јадење ќе создадат топол, поканувачки простор за живеење со бои и отпечатоци што вие и вашето семејство ќе ги сакате. Создадете обичај и координиран декор на таблата и кујната со подобри домови и чаршави за градини, сè додека вметнувате декоративни акценти со тркачи на табели, пласмани, плакати и перничиња за столици. Послужете топол пречек на семејството и гостите со подобри домови и градини, пласмани од фармата што ја градат вашата трпезариска маса. Овој сет од 4 живописни пласмати имаат традиционална шема за печатење на гингам што ќе создаде секојдневен, добредојден простор за вашите гости. Подобрите домови и градини на фармата ќе додадат стил и функција на вашиот декор на маса. Создадете свој сопствен изглед што го рефлектира вашиот стил со мешање и совпаѓање со координативни парчиња. Овие плакати ќе создадат добредојден изглед на вашата вечера, сепак се практични за секојдневна употреба. Поставите за фарми се изработени од материјал за мешавина од памук/полиестер што ги прави машини што се мијат за лесна нега. Мерки 14 "W x 19 " l. Прекрасно координира со подобар тркач за трки за дома и градини Фарма, салфетки и перничиња за столици. Координира со подобар тркач за трки за дома и градини Фарма, салфетки и перници за столици. Вклучува 4 плакати. Мешавина од памук/полиестер. Мерки 14 "W x 19" l. Лесна грижа, машина за перење. Пронајдени исклучиво на.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката