Жените Божиќ Пижами Печатени Врвот+Панталони Облека За Спиење Божиќ Појавување Пј Сет

Жените Божиќ Пижами Печатени Врвот+Панталони Облека За Спиење Божиќ Појавување Пј Сет

DEN 175.36

Достапност

Среќен Божиќ! . Ова е добар подарок за секој божиќен настан, носете ги овие пижами зголемете ја семејната атмосфера, интеракција,дајте ви удобно и релаксирачко искуство. Ќе изгледа одлично! . Оваа божиќна пижама е изработена од полиестер и ќе се чувствувате удобно бидејќи е пријателска за вашата кожа. 3 тип пижами за да изберете. Симпатична Божиќ Цртан Филм, Карирани модели и Среќен Божиќ писмо печатење создаде силна празнична атмосфера. 2 парчиња, врв со долги ракави и панталони со целосна должина Со еластичен појас Одлично За Бадник. Симпатична празник пижами појавување сет погоден За Божиќ и секојдневно семејство партија, целото семејство ќе уживаат во овие удобни Божиќ пижами облека. Стилски и уникатен. Забелешка : . 1.Препорачуваме да не бленч со цел да ја заштитите специјалната графичка и симпатична буква. Препорачуваме миење на рацете со ладна вода. 2.Ве молиме погледнете ја нашата табела со големини пред да ја поставите нарачката, вистинската големина на вас ќе направи да изгледате пошармантно . Содржина на пакетот : 1 * пј сет. Препознајте ја нашата Продавница " МУПУ доо". Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не и ние ќе се потрудиме да ви помогнеме со нашите можности и ве молиме побарајте повеќе од нашите производи. 2 ПАРЧИЊА Божиќен Пј Сет/ Топ+Панталони Ноќна облека 2 парчиња. 3 Тип : #Кариран / #Б Божиќен Цртан Филм/ #Ц Божиќно Печатење со букви. Материјал : Полиестер.Нема штета за здравјето на кожата,мека и удобна. Најдобар Подарок : ова се совршени за секојдневно носење, ова е и најдобриот подарок за роденден, подарок за одмор. Повод : божиќни утрински слики, лежење на филмска ноќ, традиции за давање подароци и појадок со Дедо мраз. Стил : Комплети,Облека,Блузи,Облека За Спиење,Пижами,Панталони, Лежалка. Сезона : Погоден За Зима, Aut, Пролет, Секојдневен, Удобен.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката