Единствени поволни цени затворање на памучен плик Тело разнесено перница од перница 20 x54

Единствени поволни цени затворање на памучен плик Тело разнесено перница од перница 20 x54

DEN 191.84

Достапност

Единствени поволни цени, памучни каросери, изработени перници се изработени од 100% памучна ткаенина, украсена со 4-инчен прирабница од четири страни, изгледајќи елегантно и романтично. Овие едноставни и меки перници можат да ги покриваат и зачуваат перниците да бидат валкани и исто така можат да ја декорираат вашата спална соба. Затворањето на пликот ги затвора краевите, така што нема да мора да се грижите за вашата перница што се лизга надвор од неговиот случај. Лесен за инсталирање и замена. Достапна големина : Големина на телото : 20 "x48 "/ 51x122cm (w*l); Големина на телото : 20 "x54 "/ 51x140cm (w*l). Комбинацијата на софистициран дизајн и мекост ви овозможува удобно да спиете. Поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, вистинската боја на предметот може да биде малку различна од сликите. Повеќе стилови, повеќе избори, кликнете овде. Единствени поволни цени 1 п.п. 100% затворање на памук пликови, каросена перница од перница, пакет 20 "x54" вклучува : 1 x памучно тело, разнесено перница (само случаи). Материјал : 100% памук. Тоа не само што мекото чувство на рака, туку обезбедува и удобна дишење, сигурна сила и уреден изглед. Украсено со 4-инчен брановиден раб од четири страни, изгледајте елегантно и романтично и додадете ретро чувство на вашата постелнина. Затворањето на ковертот ги затвора краевите, така што нема да мора да се грижите за вашата перница што се лизга надвор од неговиот случај. Машината што се мие со слични бои, нежен циклус, не се бели, валјак суво ниско, топло железо по потреба.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката