Нога Бел Прав Обложени Челик Пеглање Одбор Со Мед-Може-Направи

Нога Бел Прав Обложени Челик Пеглање Одбор Со Мед-Може-Направи

DEN 3.33

Достапност

Извадете ги брчките од денот со даска за пеглање совршено прилагодена за да ви помогне да ги измазните работите. Без разлика дали станува збор за врв со целосна големина или маса, за повремена употреба или тешко пеглање, Медот Може да Направи опција за вас. Дизајн и боја управувано од трендот, заедно со исклучителен квалитет. Подлогата од пена од 7 мм и 100% памучна обвивка обезбедуваат мазна површина за пеглање секој пат. Челичната рамка и мрежестата палуба се цврсти и отпорни на ' рѓа.Се прилагодува од 37" на 40 " за удобно пеглање на различни нивоа вклучува 7мм филц подлога за мазна површина за пеглање секој пат издржлив 100% памучен светло син покрив челична мрежа отпорен на декруст челик изработен Во турција даска за Пеглање со железен одмор. Цврст, цврст и отпорен на ' рѓа. Преклопете рамно за складирање. Разновидно прилагодување на висината од 26 на 36 инчи. високо. Мазна површина за пеглање со подлога од пена од 7 мм. Доживотна ограничена гаранција. Направено од памук, пена и челик. Темно и светло сини кругови обработени покриваат со светло бело палто во прав. Не е потребно собрание. 53.50 во. Л х 15 во. В х 36 во. Н (8,50 фунти.).


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката