Виолетова Пластична Партија Чаршав, во

Виолетова Пластична Партија Чаршав, во

DEN 175.84

Достапност

Овој Пластичен Капак На Масата 108" х 54 " е паметен додаток за забава. Можете да бидете сигурни дека вашата површина ќе биде заштитена од излевање и дамки. Целосно за еднократна употреба, чистењето на крајот од вашата забава ќе биде брзо и лесно. Оваа лесна обвивка лесно се спакува и е доволно прифатлива за да можете да заштитите неколку различни маси на секој настан. Ако сакате брз начин да додадете атмосфера на забава или да ја заштитите вашата маса, ова е добар избор. Пластична Покривка За Маса, 108" х 54" : 1 Пластична Покривка за Маса. Пластичната Покривка на Масата е со димензии 108 "х 54". Овој водоотпорен капак на масата е совршен за заштита на вашата маса за забави од дамки и излевања. Пребарајте други соодветни материјали за забави и украси за забави. Овој капак на масата за забави е за еднократна употреба, што го олеснува чистењето по забавата.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката