Жична Лента Фолија Лента Украсување Поли За Венци Со Метални Замавчиња Секоја Ролна Мрежа Завиткување Лакови И Уметнички Занаети И Шиење

Жична Лента Фолија Лента Украсување Поли За Венци Со Метални Замавчиња Секоја Ролна Мрежа Завиткување Лакови И Уметнички Занаети

DEN 175.84

Достапност

Поли Мрежеста Лента Со Метална Фолија Секоја Ролна За Венци Замавнувања Лакови Завиткување и Украсувањепродажна точка на Производот : € Премиум Маријали+ поли деко маш направена од премиум полипропилен со метална фолија, пластичната мрежа е флексибилна, лесна, издржлива и еднократно.со чисти рабови мрежестата лента може добро да ја задржи својата форма не грижете се дека мрежата има лабави нишки што висат на вашите креации .● Боја + мрежести ролни со прекрасни цврсти бои усогласени со метална фолија, совршени за правење венец,лакови, замавнувања,венци, корпи за подароци, занаетчиски проекти за украсување на домот, Божиќно украсување.Големина. Ширината На решетката поли деко е 10 инчи, должината На мрежестата ролна околу 6 стапки (10 двор) овие 10-инчни широки ролни Деко Поли Мрежа се одлични за разни проекти за украсување. лакови, Замавнувања, венци,корпи за подароци, занаетчиски проекти за декорација на домот, божиќно украсување + гаранција за секое прашање, ве молиме слободно контактирајте,за секој проблем со квалитетот или предметот не дојде како што се очекуваше, само вратете се за враќање информации за производот : спецификацијаматеријали : премиум полипропилен и метална ширина на фолија : околу 15 см должина На Мрежеста Ролна : 30 Стапки (10 двор)поли Деко мрежестата лента со чист раб и Еднобојна совршена за правење венци, лакови,замавнувања, венци, корпи за подароци, занаетчиски проекти за украсување на домот, украс на новогодишна елка забелешка : Поради Разликата во светлината и екранот, Бојата на Предметот може да биде малку поинаква од сликите. Ве молиме разберете.Пакетот вклучува : 1 ролна мрежа за пакување (10 јарди) Тип На Производ : Канцелариски Занаетчиски Канцелариски Материјал. Почитувани клиенти, ве молиме внимателно прочитајте го насловот и деталите за производот, изберете ја бојата и типот на производот што ви се допаѓа, можете да се консултирате со продавачот ако имате какви било прашања во врска со производот, ние ќе ви одговориме во рок од 48 часа и ќе ви служиме од срце. Откако ќе ја добиеме вашата нарачка, ќе ја спакуваме и испратиме до вас што е можно поскоро, трпеливо чекајте неколку дена и наскоро ќе го добиете пакетот. Конечно, ви благодариме за вашата поддршка и разбирање за нас.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката