Хартија Сјај Божиќ Портокал Најлон Лента, 10ид 4ин, 1 Пакет

Хартија Сјај Божиќ Портокал Најлон Лента, 10ид 4ин, 1 Пакет

DEN 404.64

Достапност

Сигурна Лента Сребрена Сјајна Божиќна Лента е совршен акцент за додавање на кој било од вашите празнични подароци за браќа и сестри, родители или деца. Светлите искри на среброто се прекрасен начин да се издвоите меѓу друг подарок под Елката. Лесно се формира во лакови за додавање на сегашноста. Оваа сјајна лента сигурно ќе насмее кој го прима подарокот. Најдобриот дел за оваа ролна лента е тоа што е лесно да се складира откако ќе завршите со неговото користење. Панделките доаѓаат во сите големини и дизајн, Но Божиќните Панделки го прават завиткувањето многу позабавно, особено за време на постојаното завиткување оваа сезона. Боја : Портокалова. Големина : 4 инчи х 10 јарди. Количина : 1/Пакување.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката