TKing Мода Женски Божиќ Долги Ракави Предниот Кардиган Печатени Врвот Лесна Јакна-XL

TKing Мода Женски Божиќ Долги Ракави Предниот Кардиган Печатени Врвот Лесна Јакна-XL

DEN 3.33

Достапност

Наша цел е да ви помогнеме да станете мода. Ние се стремиме да ги направиме луѓето што ја носат нашата облека центар на стил и сјај. Ако барате мека, удобна, висококвалитетна облека по прифатлива цена, Модата За Земање Е местото за вас.Спецификации : Сезона : Пролет, Aut, Зимски Пол : Женски Повод : Дневен, Секојдневен, Канцелариски Материјал : 95% Полиестер,5% Спандекстил : Секојдневен, моден ракав должина : Должина На Долги Ракави : Редовна Облека : Одговара на дебелината на големината : Стандард Како да се мие : Препорачано Со Ладна Вода / Не Избелувајте / Закачувајте Или Сушете На Линија што добивате : 1 Х Компјутер Женски Капут [Удобен Материјал] : Брзо Ќе Стане вашиот омилен. Мекиот Материјал Обезбедува Пријатно Чувство На Кожата Во текот на Целиот Ден.Обезбедете топлина и удобност за есенско и зимско носење. [Карактеристики] : Сосема нов, висок квалитет! Специјалниот дизајн на секојдневна мода и мода е погоден за луѓе од секаков тип на тело. Уникатниот стил прави да изгледате поубаво, помодерно, посекси и поелегантно. затворање. [Појавување] : можете директно да одговарате на кратки фармерки, хеланки, здолништа и чизми. Ова е дефинитивно задолжително во вашиот плакар. Совршена серија за сите сезони! Класичните единечни производи ви носат удобно и елегантно искуство со носење. [Прилика] : Оваа облека има шик стил и висококвалитетен дизајн. Погоден за секојдневен живот, забава, училиште, одмор, канцеларија, работа, спортска облека, дом, плажа, свадба итн. [Најдете Ја Вашата Големина] : ве Молиме внимателно прочитајте ги информациите за големината на сликата на производот и табелата со големини на продавачот пред да нарачате и изберете ја големината што најмногу ви одговара за да обезбедите точно вклопување. Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте не, ние сме среќни да ви служиме.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката