Вклопена јога мат вежба душек со лента за носење

Вклопена јога мат вежба душек со лента за носење

DEN 2.67

Достапност

"Nspire fit 1/4 инчен јога душек за вежбање мат со каиш за носење оваа nspire fit 1/4 инчен јога мат е ваш сигурен партнер за интензивно тренингот. Додека другите душеци се лизгаат со испотени раце и нозе, Мат -фит Мат добива зафат со Неговата технологија за отпорност на влага. Идеална за сите стилови на јога или каква било активност, вашата имагинација е бесконечна. Мазната површина е отпорна на тобазија и мека на допир. Убавото амортизирање обезбедува удобна, но стабилна површина. И, секако, можете да ги користите двете страни од мат. Ние препорачуваме по особено испотена практика да се исчисти. Со мала количина сапун и млака вода за да се избегне оставање остаток од сапун на душекот. Мат инспиративен тренинг. Димензии : 71 "" Долг 24 "" Широко обезбедува удобност за луѓето од сите форми и големини. Со материјал со пена со голема густина, 1/4 дебел премиум мат удобно перници на 'рбетот, колковите, колената и лактите на тврди подови. Над преглед -Бесплатна лента за носење е вклучена -светлосна тежина и преносна -кселентна влечење што не се лизга и перница -1/4 -инчен екстра дебела дебела "nspire fit 1/4 инчен јога мат мат


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката