Избрани Одг Картичка Многу Ова Доаѓа Со Фолии, Ретки, Случаен Одг Игла, И Одг Колекционерски Монета

Избрани Одг Картичка Многу Ова Доаѓа Со Фолии, Ретки, Случаен Одг Игла, И Одг Колекционерски Монета

DEN 2.33

Достапност

50 Одг Картички. Нема Дупликати. Доаѓа со Ретки, Фолии, Случаен Одг Игла и Одг Монета. Гарантирано Нема Дупликации. 50 Избрани Покемон Картичка Пакет Многу Ова Доаѓа со Фолии, Ретки, Случаен Одг Игла, И Одг Колекционерски Монета.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката