Расел Бојс ФАУ Шерпа џогери, големини 4-18

Расел Бојс ФАУ Шерпа џогери, големини 4-18

DEN 320.00

Достапност

Спортски, кул и удобен-ја надминете гардеробата на вашето момче со овој пар џогерки за повлекување од Расел во финишот на Фаукс Шерпа. Спарување лесно со екипажот со екипаж или качулка, овие џогери за момчиња имаат еластична половината за дополнителна удобност и повеќе џебови за да ги обезбедат неговите работи. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Вклопување : опуштено; jogger нога. Затворање : стил на влечење; Еластична половината за дополнителна удобност. Џебови : 2 предни џебови; 2 џебови на нозе. Карактеристики : вратоврска за влечење; Фаукс Шерпа дизајн; Еластични манжетни. Момчињата на момчињата Шерпа џогери од Расел.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката