Половина И Пол Шарм Обетки Во Злато

Половина И Пол Шарм Обетки Во Злато

DEN 265.60

Достапност

Совршен подарок за секој стјуардеса. Дајте му на тој специјален стјуардеса незаборавен подарок со оваа половина и половина шарм комплет Обетки. Без разлика дали претпочитате злато или сребро, овој половина и пол шарм комплет Обетки ќе се координира со вашите омилени Чудни Часовници, Чудни Нараквици или Чудни Ѓердани. Чудните Обетки се сребрена или позлатена француска жица и доаѓаат со гумени грбови. Француски Стил, Рачно Насликан Шарм Од Калај,Сребрен Или Позлатен.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката