Божиќ Минијатурни Фигурини Смола Дедо Мраз Маса H Фигурини T7S4

Божиќ Минијатурни Фигурини Смола Дедо Мраз Маса H Фигурини T7S4

DEN 377.44

Достапност

1. Име на производот : Едно Парче Божиќ Мини Статуа Смола Дедо Мраз Маса Статуа Градина Декорација Божиќ Подарок За Деца Пријатели2. Големина на производот : околу 3*4см (1.2*1.6 инчи)3. Стил на производот : Мини Дедо Мраз4. Материјал на производот : карактеристики на смола : 1. Овој мини пејзажен украс е совршен за украсување клупи, минијатурни градини, куќи за кукли и украси за растенија.2. Овие минијатурни креации додаваат малку талент на Вашите новогодишни украси.3. Мини Божиќните орнаменти се направени од смола со многу рачно насликани детали.4. Создадете повеќе имагинативен и креативен простор за вас.5. Тие се мали, но можат да ви донесат голема радост.Испорака вклучува : 1*парчиња Божиќ Мини Статуа Смола Дедо Мраз Маса Статуа Градина Декорација Божиќ Подароци За Деца Пријатели Божиќ Минијатурни Фигурини Смола Дедо Мраз Маса H7 Фигурини T7 S4.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката