Светилка за единечна сенка на државниот универзитет во Охајо

Светилка за единечна сенка на државниот универзитет во Охајо

DEN 775.04

Достапност

Осветлете ја вашата соба за игри, гаража или колекција со официјално лиценцирана ламба со единечна сенка од 14 инчи. Оваа врвна теата за осветлување изгледа одлично или исклучено со официјално лиценцирани логоа од двете страни на сенката на полирезин. Сенката е нагласена од полиран метален хардвер и ланец. Над девет стапки на кабелот обезбедува многу висечки опции. Осветлете ја омилената област со оваа од еден вид официјално лиценцирана ламба за единечна сенка. Карактеристики на производот : Метален хардвер и ланец. Официјално лиценцирана уметност од обете страни на сенката на ламбата на полирезин. Повлечен ланец за работа со вклучување/исклучување. 110 V места за домаќинства. Максимална сијалица за сијалица : 60 W (не е вклучен). Три мерки на кабел за кабел во должина од 116 инчи. Висина на ланец мерки во должина од 36 инчи. Димензии на ламбата : 14 x 14 x 9,5 инчи.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Слики, chausseurs iv
  • Новак

Слики, chausseurs iv

DEN 2.33

Донесувајќи ја убавината на модата, сега можеме да ја видиме во уметноста Неверојатните бои, форми и раз