14к Жолта Бела Роза Злато Ангели И Срце Бенд Љубов Прстен Заострен Стил Полиран Три Боја Големина 5.5

14к Жолта Бела Роза Злато Ангели И Срце Бенд Љубов Прстен Заострен Стил Полиран Три Боја Големина 5.5

DEN 1.67

Достапност

Висококвалитетен накит моден прстен. 100% вистински цврст 14к злато. Одличен подарок за жени и мажи за секоја пригода. Купидон Ангели И Срца Љубов Прстен Заострен Бенд 14к Жолто Злато Три-боја Полиран Фенси Цврст 11ММ. Големина 5.5 Вистински Цврст 14к Злато. 30-Дневна Гаранција За Враќање На Парите. Бесплатен превозот во НАС. Ставка Во Кутија За Подароци. Висококвалитетен Накит и Услуга.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Есенски заштеди до 50% попуст Обетки Обетки На Личноста Остава Прекрасни Дијамантски Обетки Неправилни Мрежни Подароци За Семејството
  • Новак

Есенски заштеди до 50% попуст Обетки Обетки На Личноста Остава Прекрасни Дијамантски Обетки Неправилни Мрежни Подароци За Семејството

DEN 287.84

Добредојдовте во нашата продавница Наша цел е да ви служиме со прекрасна стока и да се надеваме дека ќе �