Есенски заштеди до 50% попуст Обетки Обетки На Личноста Остава Прекрасни Дијамантски Обетки Неправилни Мрежни Подароци За Семејството на Дозвола

Есенски заштеди до 50% попуст Обетки Обетки На Личноста Остава Прекрасни Дијамантски Обетки Неправилни Мрежни Подароци За Семејството

DEN 287.84

Достапност

Добредојдовте во нашата продавница. Наша цел е да ви служиме со прекрасна стока и да се надеваме дека ќе можете да уживате во вашиот шопинг овде. Доколку има некаков проблем, слободно контактирајте не.Обетките На личноста Оставаат Двострани Дијамантски Обетки Неправилна Мрежа карактеристика : нова иќе ве направи убави неговиот посебен дизајн ќе направи да изгледате уникатно.Ова е добар подарок за вашиот љубовник, семејство и колеги.Ве прави шармантни и елегантниубави И привлечни Обетки Материјал : Боја На Легура : Како што Е прикажана сликата Големина : како што е прикажано на сликата овој пакет вклучува : 1 пар Обетки [УНИКАТНИ ДИЗАЈНИ] : Модерен и уникатен дизајниран, секој пар од нив е посебен и добро изработен од нашиот занаетчија. [ФУНКЦИЈА] : Не е лесно да падне, лесно се облекува и соблекува, тоа е одличен идеален избор за различни прилики и потреби за носење. [МАТЕРИЈАЛ] : Сите обетки се изработени од висококвалитетен материјал, без олово и никел, и хипоалергично, галванизација за зачувување на бојата на огледалото, мазна и сјајна, нежна текстура, издржлива и не е лесно да се избледи, што ви носи подобро искуство при носење. [ЛИЧНА УПОТРЕБА И ПОДАРОК] : овој комплет за обетки има различни стилови и доаѓа со прекрасно пакување, што целосно го избегнува тешкиот избор на собирачи на подароци. Можете да им го дадете на вашите мајки, љубовници, пријатели или себеси На Божиќ, Денот На Благодарноста, Денот На Вљубените, Велигден, роденден или други фестивали, само за да им ја изразите најискрената љубов!. [ПРИГОДА] : стилови кои можат да се користат во различни прилики на забави, носење свадби, секојдневен живот, работа, училиште, одмор итн. Тие можат да одговараат на вашите различни бои здолништа,фустани,сандали,комбинезон,кошули,палта.Ве прават пошармантни секој ден. [ОДРЖУВАЊЕ] : Во за да го продолжите работниот век на производот, ве молиме не мијте со машина,може да се исплакне со вода и благ сапун.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Крцкав Моден Боливудски Накит Традиционална Етничка Невеста Свадба Деверуша Позлатена Црвена Мониста Дизајнер Данглер Повеќеслојни
  • Новак

Крцкав Моден Боливудски Накит Традиционална Етничка Невеста Свадба Деверуша Позлатена Црвена Мониста Дизајнер Данглер Повеќеслојни

DEN 2239.84

Пар стилски Дизајнер на фенси забави Традиционални Обетки За жени Од куќата На Крцкава Мода е совршен з�