Само За Мажи Мустаќи И Брада Боење За Сива Коса, М-Светло Кафеава

Само За Мажи Мустаќи И Брада Боење За Сива Коса, М-Светло Кафеава

DEN 3.33

Достапност

5 Лесни минути. Елиминира сиви за подебел, поцелосен изглед. Повеќе момци им веруваат на косата На лицето Само за мажи® мустаќи и брада бидејќи нашата боја за брада е специјално дизајнирана за груби влакна на лицето. За 5 минути, сивата боја ја нема. Како бонус, косата на лицето се чувствува помека и податлива. Направено со биотин, алое и кокосово масло. Не можете да одлучите помеѓу две нијанси? Прво пробајте го полесниот. Секогаш можете да потемните подоцна. Само За Мажи мустаќи И Брада, Светло-Кафеава (М-25), е боење на брадата што го олеснува ослободувањето од сивата коса на лицето. За разлика од другите бои, ја враќа вашата природна боја на брада, подебел и поцелосен изглед. Овој машки производ за боење брада е лесен за употреба. Едноставно измешајте ја основата на бојата и развивачот, користете ја четката за нанесување, почекајте пет минути, исплакнете го производот, шампонирајте и готово. Задолжително прочитајте и следете го приложениот леток за најдобри резултати. Изберете од 12 различни нијанси кои се движат од Руса До Млаз Црна. Кога се сомневате или не сте сигурни кој да изберете, секогаш одете со посветла нијанса. Вклучена четка и е дизајнирана да ја дистрибуира бојата со леснотија. Сега формулиран Со Биотин, Алое и Кокосово Масло. До 3 апликации по кутија Се Применуваат онолку често колку што е потребно Секој маж е различен, така што нашиот производ е тука кога тие сиви влакна ќе почнат да растат, Добро Функционира на секаков вид влакна на лицето - бради, мустаќи, закрпи на душата, кози Одлични за допир. За најдобри резултати, проверете дали ги следите сите упатства вклучени во пакувањето, направете тест за алергија на кожата 48 часа пред употреба и секогаш користете ги ракавиците обезбедени за да избегнете боење.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката