Чорапи за момчиња Spider-Man, 8-пакувања, без стил на шоу, големини S-L

Чорапи за момчиња Spider-Man, 8-пакувања, без стил на шоу, големини S-L

DEN 95.52

Достапност

Marvel Spiderman собрани печати 8 пакувања без шоу за момчиња чорапи. Додадете допир на супер во вашиот мал херој со овој 8 пакет чорапи Spider-Man. Осум шарени дизајни вклучени во овој пакет ви овозможуваат да изберете различен пар секој ден. Меката конструкција ги одржува нозете удобни. No-Show седи веднаш под глуждот. Голема големина. 98% полиестер (30% -40% рециклиран полиестер) и 2% спандекс. Направено во Кина. Момци. Машки. Човек пајак. 8 пакувања чорапи. Ниту еден стил на шоу не седи под глуждот.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката