Беверли Хилс Бојс, Фау велур со чевли за исечување на кожа од коже

Беверли Хилс Бојс, Фау велур со чевли за исечување на кожа од коже

DEN 335.84

Достапност

Овие момчиња на Беверли Хилс, O-BH84054 M, Faux Suede со факс кожено исечување се опремени за целодневно носење. Овие чевли се затворање на чипка и се увезуваат и вештачки. Faux Suede со faux кожа за намалување. Овие се карактеризираат со факс од кожа на горниот дел и чипка во еден симпатичен дизајн кој оди заедно со сите облеки. Затворање на чипка. Фаукс велур. Работен багажник.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката