Ferndule Унисекс - Дете Кадифен Поставата Зимски Чевли Затворен Анти-Лизгање Меморија Пена Сабо Влечки Лесен Цртан Филм Куќа Влечки Жолта 10C

Ferndule Унисекс - Дете Кадифен Поставата Зимски Чевли Затворен Анти-Лизгање Меморија Пена Сабо Влечки Лесен Цртан Филм Куќа

DEN 3.33

Достапност

Опис : Пол : Деца, Момчиња, Деца,Унисекс-Детски Стил : Топли Влечки, Плишани Папучи За Обложување, Зимски Топли Влечки, Зимски Влечки, Внатрешни Влечки, Топли Чевли, Зимски Чевли Тип На Шема : Цртан Филм Боја : Беж, Жолта, Розова, Сина : САД 10С, САД 11С, САД 11.5 Ц, САД 12С, САД 13С, САД 1Ј(Следете ја табелата со големини до изберете ве молиме)Горен Материјал : Материјал За Еваутсол : Тип На Евахел : Рамно Прицврстување : Лизгање На Типот На Прсти : Висина На Тркалезна Цевка : Ниска Сезона : Пролет, Fall, Зимски Прилики : Плишани Влечки Совршено Се Вклопуваат За Девојчиња Или Момчиња Кои Носат Дома, Дневна Соба, Хотел, Двор, Градина И ОТВОРЕНО ИТН.Карактеристики : 1.Плишаните влечки со топла мека и лесна влошка се многу меки и удобни. 2.Детските влечки за топла куќа се изработени од нелизгачки ѓон и меки материјали ЕВА. текстурата отпорна на лизгање на дното ви дава безбедна и сигурна основа и спречува гребење на подот.3.Удобни и слатки влечки за дете. Водоотпорната горна и супер мека обвивка ги одржува малите прсти многу топли дури и на студ надвор.4.Топол избор за подарок : Слатки и топли детски влечки погодни за внатрешна и надворешна употреба.Содржина на пакетот : 1 Пар Влечки (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) ДИЗАЈН на ЛИЗГАЊЕ : Детските влечки се слатки, пријатни, удобни и сигурно ќе стават насмевка на лицата на вашите малечки. Овие секојдневни влечки се совршени за лизгање на зафатени мали нозе за бескрајни авантури. ЗАБАВНИ ДЕТАЛИ : овие детски влечки ја прикажуваат ева горна СО слатки детали за цртани филмови од животни, како и пријатна и топла кадифена постава. УДОБНИ И СТИЛСКИ : тие се лесни и меки. Домашни влечки за девојчиња момчиња удобно и сигурно вклопување, пријатна удобност и топлина, носејќи им на вашите деца доволно поддршка. ИЗДРЖЛИВ НАДВОРЕШЕН ЃОН : со внатрешен/надворешен надворешен ѓон, дното на овие влечки за затнување е издржливо за постојана поддршка без разлика каде води денот. ОДЛИЧНИ ПОДАРОЦИ : тие се удобни, слатки и забавни. Вашиот совршен избор На Роденден, Ноќта на Вештерките, Денот на Благодарноста И Божиќ подароци.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката