Маица со кратки ракави на Расел Момци, големини 4-20

Маица со кратки ракави на Расел Момци, големини 4-20

DEN 1.00

Достапност

Убер мек со тотално кул дизајн, Камо Камо на Расел е подготвен за што и да има неговиот ден. Екипаж. Кратки ракави. DRI-POWER 360 технологија за влага; Intellifresh Анти-ОДОР технологија; рефлексивни детали за дополнителна безбедност; Sleatlock Seaming обезбедува дополнителна удобност. АВЕКТИВ КАМО ПРИНТ; изложени споеви; Подметната подмет на мрежата. 88% рециклиран полиестер/12% спандекс; Меш инсекти : 89% полиестер/11% спандекс. Машина за перење. Увезени. Краток ракав за кратки ракави на Расел Бојс со влага.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката