Кенвуд КЦАИП Молња до USB кабел за iPhone 5s, 5C и отворена кутија

Кенвуд КЦАИП Молња до USB кабел за iPhone 5s, 5C и отворена кутија

DEN 1.67

Достапност

- Компатибилен со Apple i Phone и i Pod со молња врска Kenwood KCA-IP103 Apple i Pod Lightning до USB кабел за аудио врска : i Pod молња до USB кабел за аудио врска со сите приемници. Работи со i Phone 5. Apple ipod USB -кабел Должина : 6 '. Извршете апликации на екранот на екранот на приемникот. 1-годишна гаранција.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката