Ахим Врвот Надолу Дното Нагоре Затворен Безжичен Алабастер Полиестер Филтрирање На Светлината Прозорец Мобилна Сенка, 64 Л 35 В

Ахим Врвот Надолу Дното Нагоре Затворен Безжичен Алабастер Полиестер Филтрирање На Светлината Прозорец Мобилна Сенка, 64 Л 35

DEN 524.80

Достапност

Ахим Безжичен Врв Надолу-Долу Нагоре Саќе мобилните безжични прозорски нијанси се меѓу најпопуларните и модерни облоги на прозорци на пазарот. Овие безжични нијанси на прозорци се совршени за спални соби, бањи или која било просторија каде што приватноста е од суштинско значење. Нијансите на прозорецот може да се отворат од врвот или од дното за да се пушти природна светлина додека сеуште го покрива прозорецот. Едноставно користете ги вклучените рачки за работа за да ја лизнете сенката во саканата висина од врвот или на дното на сенката. Меките, издржливи, + инчи, плисирани ќелии се филтрирање на светлината и ја изолираат просторијата во текот на целата година. Нивната бела подлога ќе направи надворешноста на вашиот дом да изгледа униформа и јасна, одлична за зајакнување на привлечноста на тротоарот. Сите бои, освен алабастер, имаат бела подлога. Врвот Надолу Дното Нагоре Саќе Мобилната Безжична Сенка на Прозорецот е одлична за монтирање на рамката внатре или надвор од прозорецот. Неткаената полиестерска ткаенина е лесна за нега, едноставно прашина или лесно вакуум. Вклучени се сите упатства за хардвер и инсталација. Известување до жителите На Калифорнија како што бара Предлогот 65 : ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : овој производ содржи и може да изложи еден на ДИН хемикалија позната на Државата Калифорнија за да предизвика рак и вродени дефекти или друга репродуктивна штета. За повеќе информации одете на www.P65 Warnings.ca.gov/product Операција Безжичен Лифт. Безбедно околу Децата и Домашните Миленици. 3/4 инчни Клеточни Набори. Изолира Соба Во Текот На Целата Година. Изработени Од 100% Неткаен Полиестер Ткаенина. Едноставно Прашина или Лесно Вакуум. Внатре или Надвор Од Прозорецот Рамка Монтирање. Не Се Препорачува За Многу Високи или Недостапни Прозорци. Вклучени Се Хардверски И Инструкции За Инсталација.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката