Оалиро Секојдневни Фустани За Жени Подарок За Денот На Вљубените Мода Женски Секојдневен О-Врат Без Ракави Дами Шупливи Тенок Мини Фустан Црн

Оалиро Секојдневни Фустани За Жени Подарок За Денот На Вљубените Мода Женски Секојдневен О-Врат Без Ракави Дами Шупливи Тенок

DEN 168.80

Достапност

Модни Женски Обични О-Врат Дами Без Ракави Шупливи Тенок мини Фустан информации За Производот : Карактеристики : Секојдневен,Без Ракави, О-Врат Женски Фустан . Материјал : Полиест, Изработен од висококвалитетна ткаенина, лесен мек и удобен. Стил : овој фустан Е Многу Удобен,Може Да биде Одличен под јакни или сам, облечен со потпетици или станови,токму онака како што сакате Повод : Запознавање,Секојдневен,Забава,Плажа, за работа,домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат Заumn и Пролет. ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Миење Раце. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот.Што добивате : 1*Женски Фустан Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 90см/35.43 "Рамо : 39см/15.35" Должина : 89см/35.04". Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 95см/37.40 "Рамо : 40см/15.75" Должина : 90см/35.43". Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 100см/39.37 "Рамо : 41см/16.14" Должина : 91см/35.83". Големина : XL САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 105cm/41.34 "Рамо : 42cm/16.54" Должина : 92cm/36.22". Големина : XXL САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 110cm/43.31 "Рамо : 43cm/16.93" Должина : 93cm/36.61 " Oalirro Обични Фустани За Жени Се Занимава Дозвола Подарок Денот На Вљубените Мода Обичните Жени Без Ракави О-Вратот Дами Шупливи Тенок Мини Фустан Црна. Материјал : Полиестер. Женските Секојдневни Фустани се идеални за секојдневно носење и за слоевитост и можат да одговараат на секој стил,што ќе ви даде удобно и релаксирачко чувство.Овој костум за фустан за секојдневно, плажа, излегување, забава, Одмор, работа, одмор, одморалиште,travel.It лесен одговор на типичната дилема "што треба да носам денес". Тоа е толку случајно што може да купите дополнителна како прикривање!. Растеглива ткаенина за удобно вклопување. Повод : обични излети, училиште, канцеларија, состаноци и забави секоја пригода е совршена. Азиската големина е обично помала од западната големина, затоа проверете дали сте ги провериле следните информации за големината пред купувањето. Забележете дека поради ограничувањата во фотографијата и неизбежните разлики во поставките на мониторот, боите прикажани на фотографијата можеби не одговараат 100% на оние во самите предмети. Упатство за перење : препорачано Миење На Рацете, перење во машина, не белење, миење заедно со слични бои. Обични Фустани За Жени.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката