Фустани На плажа За Жени Трендовски Летен Градиент Ремен За Шпагети Ладно Рамо Краток Ракав Мини Секојдневен Фустан м

Фустани На плажа За Жени Трендовски Летен Градиент Ремен За Шпагети Ладно Рамо Краток Ракав Мини Секојдневен Фустан м

DEN 255.84

Достапност

Плажа Фустани За Жени Трендовски Летен Градиент Шпагети Ремен Ладно Рамо Краток Ракав Мини Секојдневен Фустан Материјал Лесен, ултра мек може да ве стопли цел ден, но останете ладни. Прилика : Секојдневно носење, вокација, Божиќ, датуми, спорт, училиште, работа,улична облека итн. Лесно се спарува со чизми, слаби хеланки за трендовски изглед во пролет, aut и зима. Нега на облека : миење раце / миење машини со ниска температура, не избелувајте, избегнувајте изложување, виси на суво. Карактеристики : Секојдневен стил кој го покажува вашиот уникатен шарм и виталност, додадете чувство на елеганција и стил. Меко е и удобно и ќе Ви се допадне кога ќе го примите. Деталите за големината на белешката се разликуваат меѓу различните бои. Ве молиме проверете опис на производот за повеќе информации големина. Информации за производот : . Сезона : Цела Сезона. Пол : Жени. Повод : Повик. Материјал : Полиестер. Стил : Темперамент Патување. Должина : Редовно. Одговара : Одговара на големината. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Што добивате : 1x Женски Фустан. Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 96см/37.80" Ракав : 28см/11.02" Половината : 75/29, 53" Колк : 94см/37.01" Должина : 90см/35.43" Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 100см/39.37" Ракав : 29см/11.42" ПОЛОВИНАТА : 80СМ/31.50" колк : 100см/39.37" Должина : 92см/36.22" Големина : Л Сад : 8 Велика Британија : 12 Еу : 38 биста : 106см/41.73" ракав : 30см/11.81" ПОЛОВИНАТА : 86СМ/33.86" колк : 106см/41.73" должина : 94см/37.01" ГОЛЕМИНА : XL САД : 10 Велика британија : 14 еу : 40 биста : 112cm/44.09" ракав : 31cm/12.20" Половината : 92cm/36.22" хип : 112cm/44.09" Должина : 96 CM/37.80" големина : Xxl сад : 12 велика британија : 16 еу : 42 Биста : 118cm/46.46" РАКАВ : 32СМ/12.60" половината : 98см/38.58" колк : 118см/46.46" Должина : 98см/38.58" големина : хххл Сад : 14 Велика британија : 18 еу : 44 Биста : 124СМ/48.82" Ракав : 33см/12.99" Половината : 104см/40.94" колк : 124см/48,82" должина : 100см/39,37" овој секојдневен фустан е изработен од 95% вискоза Плус 5% Спандекс, Тој е Многу Мек, Удобен, растеглив и лесен. Фустаните за нишање ќе течат кога одите и ќе се чувствувате меки против вашата кожа. Совршен за секојдневниот живот, внатрешен, надворешен, работа, датум и забава. Погоден за секоја пригода кон крајот на пролетта, летото и почетокот на есента. Прилики : Совршен За секојдневниот живот,одмор,плажа,забава,работа, коктел или други активности.Ткаенина што дише, модерен цветен дезен и секси мини стил. Спарете се со вашите омилени високи потпетици или сандали, уживајте во вашите кул летни денови. Рафл полите го прави овој фустан едноставен, но елегантен и елегантен, ви помага да ја покажете вашата уникатна шармантна. Машинско перење во ладна вода,закачете или исушете ја линијата.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката