Клиренс Фустан За Женски Женски Фустани ХИМИВЕЈ Женски Фустани Без Ракави Лежерна Лабава Долга Летна Плажа Сплит Фустан За Сонце Со Џебови Морнарица М

Клиренс Фустан За Женски Женски Фустани ХИМИВЕЈ Женски Фустани Без Ракави Лежерна Лабава Долга Летна Плажа Сплит Фустан За Сонце

DEN 895.84

Достапност

Женски Фустани Без Ракави Секојдневен Лабав Долг Летен Фустан Со Поделено Сонце На Плажа Со Џебови Опис1. Дизајн : Класична лабава верзија, печатен фустан со резервоар, дизајн без ракави со тркалезен врат, два џебови, може да ви помогне да решите многу проблеми со носењето.2. Повод : Совршен за многу прилики како што се патувања, плажи, забави, салони, секојдневен живот и одмори.3. Големина : оваа ткаенина има одредена еластичност и е цврсто вклопување. Ве молиме изберете според вашата големина. Ако ви треба помош, слободно контактирајте не во секое време. Можеме да ви препорачаме соодветна големина.4. Препорака : Ова е одличен производ, па можете да го дадете како подарок за себе, семејството, пријателите итн. Мислам дека дефинитивно ќе ви се допадне на вас или на вашите пријатели.5. Постојат некои разлики помеѓу различни дисплеи. Ве молиме не им пречи рачно/механичко ладно чистење и суспензија.информации за производот : Пол : Женски Повод : Секојдневен, Материјал : Тип На Полиестерпетер Тип : Стил На Печатење : секојдневен, сексил должина : Редовна Вклопување : соодветна големина дебелина : стандарден метод на Перење : Рачно перење во ладна вода, закачување или сушење ќе добиете : 1 женски dress Size Bust Shoulder Waist Hip Lengths92cm/36.22"34cm/13.39"96cm/37.80"116cm/45.67"134cm/52.76"M98cm/38.58"35cm/13.78"102cm/40.16"122cm/48.03"135cm/53.15"L104cm/40.94"36cm/14.17"108cm/42.52"128cm/50.39"136cm/53.54"XL110cm/43.31"37cm/14.57"114cm/44.88"134cm/52.76"137cm/53.94"XXL116cm/45.67"38cm/14.96"120cm/47.24"140cm/55.12"138cm/54.33 "серијал" химивеј Летна Божица", темата на колекцијата е новиот женски летен фустан, големини и стилови можат да одговараат на сите жени. дизајн : Лабава, удобна, лежерна, трендовска, повисока цена перформанси. ●Материјал# : 95% Полиестер, 5% Спандекс. Прилики и прилики : погоден е за повеќето летни активности, во затворени простории или на отворено, дома или на работа. Совршен е и како подарок. Ве молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Ако мислите дека нашите производи и концептот на брендот одговараат на вашата идеја, или сте заинтересирани за други производи, ве молиме пребарувајте "ХИМИВЕЈ" во лентата за пребарување за да добиете повеќе информации за нашите производи. Имаме само продавници во . Ве молиме испратете ни е-пошта за повеќе информации. Големина : С Биста : 92см/36,22" Рамо : 34см/13,39" Половината : 96см/37,80" Колк : 116см/45,67" Должина : 134см/52,76" Големина : М Биста : 98см/38,58" Рамо : 35см/13,78" Половината : 102см/40,16" Колк : 122см/48.03" должина : 135см/53.15" големина : л биста : 104см/40.94" рамо : 36см/14.17" половината : 108см/42.52" Колк : 128см/50.39" должина : 136см/53.54" големина : xl биста : 110см/43.31" Рамо : 37см/14.57" половината : 114см/44.88" колк : 134см/52.76" должина : 137см/53.94" големина : ххл биста : 116см/45.67" Рамо : 38см/14.96" половината : 120см/47.24" Колк : 140см/55.12" должина : 138см/54.33".


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Женски Летни Фустани За Плажа Женски Есенски Фустани Дами Пролет И Лето Фустан Со Мрежа Печатен Мек Фустан Со Долги Ракави Секојдневен
  • Новак

Женски Летни Фустани За Плажа Женски Есенски Фустани Дами Пролет И Лето Фустан Со Мрежа Печатен Мек Фустан Со Долги Ракави Секојдневен

DEN 255.84

Дами Нов Пролетен И Летен Фустан Печатен Мек Фустан Со Долги ракави Секојдневен Моден Секојдневен Секс�