Проверен Фустан Жени Жени Нова Дама Елегантно Плетење Чипка Наметка Фустан Плус Големина Модно Печатење Еднократни Фустани Со Моливи Со Половина Ракав Долги За Же

Проверен Фустан Жени Жени Нова Дама Елегантно Плетење Чипка Наметка Фустан Плус Големина Модно Печатење Еднократни Фустани Со

DEN 563.04

Достапност

Жени 2023 Нова Дама Елегантен Фустан Од Тантела Од Тантела Плус Големина Модно Печатење Еднократни Фустани Со Моливи Со Половина Ракав. Материјал : Полиестер, Спандекс. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 600гр. големина На Пакетот : 25х20х5см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Табела големина : . Големина : L Биста : 102cm/40.16" Половината : 89cm/35.04" : 110cm/43.31" Ракав : 38cm/14.96" Должина : 110cm/43.31"Големина : XL Биста : 108cm/42.52" Половината : 95cm/37.40" : 116cm/45.67" Ракав : 38см/14.96" должина : 111см/43.70"големина : ххл биста : 114см/44.88" Половината : 101см/39.76" : 122см/48.03" ракав : 38СМ/14.96" должина : 112см/44.09"големина : хххл биста : 120см/47.24" половината : 107см/42.13" : 128см/50.39" ракав : 38см/14.96" должина : 113см/44.49"големина : ххххл биста : 126см/49.61" ПОЛОВИНАТА : 113см/44.49" : 134см/52.76" ракав : 38см/14.96" должина : 114см/44,88" 65% памук, 35% полиестер. Рачно Миење. Длабок О-врат, Фустан Со 3/4 Ракави, Облечен Обвиткан Појас, Ремен за Врзување (Ременот не Се Одвојува), Полите, Фустани за Завиткување до колена за Жени. Цврст Растеглив Материјал За Мешавина Од Памук, Супер Мек И Удобен, Дише И Модерен, Не Се Гледа, Гаранција За Квалитет. Класични И Стилски, Супер Ласкави, /Морнарица/Достапни Црни Бои, Одлични Фустани За Fall, Зима И Пролет! Затворање На Патент На Страна.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката