Есенски фустани За Женски Женски Фустан Темперамент Пролет И Лето Бран Точка Виси Вратот Долг Мал Фустан Фрагарн

Есенски фустани За Женски Женски Фустан Темперамент Пролет И Лето Бран Точка Виси Вратот Долг Мал Фустан Фрагарн

DEN 2.00

Достапност

Женски Фустан Темперамент Пролет И Лето Бран Точка Виси Вратот Долг Мал Фустанкарактеристики : Увезенповлечете го затворањетокарактеристики : овој женски фустан е отпечатен со цветна графика . Смешни слатки женски каузални фустани.Материјал : овој фустан е направен од полиестер. Мек удобен за носење, дише и пријателски за кожата. Не е лесно да се намали по миењето.Повод : овој женски фустан е погоден за кампување, одмор, спорт, работа, одмор, плажа, забава, клуб, ноќен живот, враќање на училиште, меден месец и други прилики. Овој фустан можете да го користите како задолжителен врв за секојдневие .Совршен Подарок : овој фустан е многу погоден за дами од сите возрасти. Можете да го направите тоа за себе или да му дадете на овој женски фустан како подарок на вашата девојка/пријател/соученик/мајка/сестра/баба сезона : Сите Сезонски Пол : Жени Повод : Секојдневен Материјал : Полиестерски Стил : Обична Должина : Редовно Вклопување : Одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1x Жени dress Size USUKEUBust Waist Hip Lengths6103686cm/33.86"68cm/12.99"96cm/37.80"107cm/42.13"M8123891cm/35.83"73cm/28.74"101cm/39.76"108cm/42.52"L10144097cm/38.19"78cm/30.71"107cm/42.13"109cm/42.91"XL121642103cm/40.55"83cm/32.68"113cm/44.49"110cm/43.31"XXL141844109cm/42.91"88cm/34.65"119cm/46.85"111cm/43.70 "+Уникатен Дизајн со Шарени Дизајн и ,Цветни Печати ,Покажете Го Вашиот Секси и Шарм. €Избрана цветни печатени, копчиња, плисирани, полите на лажичката, вратот на екипажот,без ракави, секојдневен стил, опуштено вклопување. Тоа е совршена женска кошула за спарување со пар панталони, шорцеви и здолништа. ● Сите тие се совршено и имаат убаво тенко меко чувство за нив. Погоден за сите прилики, состаноци, шопинг или работа.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката