Денот на независноста Женски Плус Големина Фустан Лабава V-Вратот Краток Ракав Печатење Фустан, Сина, XXXXL

Денот на независноста Женски Плус Големина Фустан Лабава V-Вратот Краток Ракав Печатење Фустан, Сина, XXXXL

DEN 574.08

Достапност

Женски Летен Плус Големина V Врат Краток Ракав Џеб На Коленото Секојдневен Фустанкарактеристики : Увезенповлечете го затворањетокарактеристики : овој женски фустан е Смешен слатки женски каузални фустани.Материјал : овој фустан е направен од полиестер. Мек удобен за носење, дише и пријателски за кожата. Не е лесно да се намали по миењето.Повод : овој женски фустан е погоден за кампување, одмор, спорт, работа, одмор, плажа, забава, клуб, ноќен живот, враќање на училиште, меден месец и други прилики. Овој фустан можете да го користите како задолжителен врв за секојдневие .Совршен Подарок : овој фустан е многу погоден за дами од сите возрасти. Можете да го направите тоа за себе или да му дадете на овој женски фустан како подарок на вашата девојка/пријател/соученик/мајка/сестра/баба сезона : Сите Сезонски Пол : Жени Повод : Секојдневен Материјал : Полиестерски Стил : Обична Должина : Редовно Вклопување : Одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1x Жени dress Size USUKEUBust Shoulder Sleevelengthl141844120cm/47.24"63cm/24.80"16cm/6.30"96cm/37.80"XL162046126cm/49.61"65cm/25.59"16.5 cm/6.50"98cm/38.58"XXL182248132cm/51.97"67cm/26.38"17cm/6.69"100cm/39.37"XXXL202450138cm/54.33"69cm/27.17"17.5 cm/6.89"102cm/40.16"XXXXL222652144cm/56.69"71cm/27.95"18cm/7.09"104cm/40.94"XXXXXL242854150cm/59.06"73cm/28.74"18.5 cm/7.28"106cm/41.73" Материјал : 100% Полиестер. Погоден за толпата : оваа облека може да биде многу добра за тинејџери, постпартално, средно губење на тежината, додаток, бремено тело. Подарок : можете да го купите ова како одличен подарок за одмор или годишнина за вашата сопруга, мајка, ќерка или пријателка. Карактеристики : Еластичен, секојдневен стил, средна должина, еластичен струк, необложен, фустан на плажа, совршен за лето, пролет и fall. Вредност на искуството : ние сме посветени да ви ја обезбедиме најновата мода по најдобра цена. Уживајте во фустани дизајнирани со екстремна удобност, исклучителен квалитет и уникатен стил. Нега на облека : миење или миење раце во машина за ладна вода, природно сушење на воздух, избегнувајте изложување на сонце.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Женски Летни Фустани За Плажа Женски Есенски Фустани Дами Пролет И Лето Фустан Со Мрежа Печатен Мек Фустан Со Долги Ракави Секојдневен
  • Новак

Женски Летни Фустани За Плажа Женски Есенски Фустани Дами Пролет И Лето Фустан Со Мрежа Печатен Мек Фустан Со Долги Ракави Секојдневен

DEN 255.84

Дами Нов Пролетен И Летен Фустан Печатен Мек Фустан Со Долги ракави Секојдневен Моден Секојдневен Секс�