Машкиот машка машка тенок смокинг со стрим

Машкиот машка машка тенок смокинг со стрим

DEN 3.00

Достапност

Овој смокинг на Били Лондон ќе го воздигне вашиот стил веднаш за секоја посебна пригода. Доаѓа со претходно прилагодена 32 "inseam целосно наредени, истегнат ткаенина, јака од сатен, сатен покриени со сатен, сатен што ги спушта страните на нозете на пантолоните, внатрешните џебови за складирање, централниот задниот отвор. Панталоните се рамни предни и се претходно прилагодени до 32 "инсем. 7 "капка помеѓу палтото и панталоните.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката