Панталони за салон за мажи во Троица

Панталони за салон за мажи во Троица

DEN 3.33

Достапност

Забавно, шарено и релаксирачко. Без разлика дали денот е завршен или само што започнете, повлечете ги овие панталони за Тринити салон со удобна, еластична половината и врзана вратоврска за прилагодливо вклопување. Кул, сите отпечатоци додаваат допир на хумор додека се враќате, исклучете се и се развивате. Режим на дневна : ON. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Опуштено вклопување. Затворање : Повлечете стил со еластична половината за дополнителна удобност. Карактеристики : летање на копче, вратоврска за влечење; ПРИНЦИЈА НА БЕЗБЕДНОСТ. Машки панталони за влечење од Троица.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката