Машки Врвни Чорапи На Екипажот Х-Темп, Пакување

Машки Врвни Чорапи На Екипажот Х-Темп, Пакување

DEN 1.33

Достапност

Ханес Крајната Х-Темп чорапите користат револуционерна технологија за ладење дизајнирана да се прилагоди на вашата температура и активност. Подгответе се да се чувствувате кул и удобно цел ден - без разлика што ќе ви фрли животот. Технологијата X-Temp го забрзува и забавува ладењето за да ви биде удобно. Свеж коефициент на ИНТЕЛИГЕНЦИЈА напредна технологија за заштита од мирис ги напаѓа бактериите што предизвикуваат мирис во вашата облека за да ви помогнат да се чувствувате свежи цел ден. Вентилација за дишење. Амортизираното дно на стапалото го смирува вашиот ѓон. Одговара На Големини На Чевли 6-12.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката