26 W 13 H 5 8 ID 3 4 P Hoover Architectural Architecture PVC PIOCRED тавански медалјон, злато

26 W 13 H 5 8 ID 3 4 P Hoover Architectural Architecture PVC PIOCRED тавански медалјон, злато

DEN 4735.36

Достапност

Нашите метални медалјони со четкани метални метални не само што траат, туку нудат најголема елегантна украс за вашиот дом. ПВЦ материјалот ви дава долготраен и лесен за инсталирање на производ, додека сопствената рачна завршена метална текстура ви нуди софистицирана фокусна точка што ја барате. Димензии : 26 "W x 13" H x 9 5/8 "ID X 3/4" стр. Уникатни и реални четкани метални завршувања. Неколку сложени и украсни филигрански дизајни. Може да се користи за таванот, како парче изјава за таванот, или како wallиден мотив. Лесен, лесен за инсталирање и долготрајно. Модерни, современи и елегантни опции на располагање.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката