Штрајк на кралот Нед Очо утринска зора 9pk

Штрајк на кралот Нед Очо утринска зора 9pk

DEN 351.20

Достапност

KVD Perfect Plastics By Strike King® се едноставно најдобрите меки пластични мами на пазарот, според нашето скромно мислење! Нивната ексклузивна мешавина на состојки ги прави најлесна, најлесна пластика досега! И, ако тоа не е доволно, тие исто така имаат ексклузивна технологија за мирис на кафе на Штрајк Кинг, која помага во маскирање на човечки мирис и привлекува риба. Отворена технологија за истурање на избрани мамки! Технологијата на отворено истурање на Штрајк Кинг им овозможува на мамките сега да имаат комбинации до три бои. Ексклузивна мешавина на состојки. Дополнителна сол.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

PowerBait® Boss Grub
  • Новак

PowerBait® Boss Grub

DEN 351.20

Дизајниран од победникот на Bassmaster Classic® Skeet Reese, Berkley® Power Bait® The Boss Grub има класично тело за фининг со докаж�

PowerBait® Grass Pig
  • Новак

PowerBait® Grass Pig

DEN 0.33

Беркли Power Bait ги прави почетните риболовци добри и добри риболовци одлични! Научниците од Беркли помина�