Регенси Коби Тркалезна Трпезариска Маса Со Столчиња За Ресторани Што Се Редат

Регенси Коби Тркалезна Трпезариска Маса Со Столчиња За Ресторани Што Се Редат

DEN 1599.84

Достапност

Поставувањето на соба за одмор, кафетерија, ресторан или училница е едноставно Со Тркалезната Маса На Регенси Коби Со Четири Столчиња За Ресторани. Комплетот вклучува четири поместени метални столови со армирано вкрстено заградување, плус тркалезна маса со цврста тубуларна челична х-основа. И винилниот тапацир и ламинатната маса отпорна на гребење и температура лесно се бришат, што значително го поедноставува одржувањето. Можете да натрупате до 12 столови за да ослободите простор на подот, а масата лежи на прилагодливи лизгалки за мобилност. Вашиот избор на достапни опции големина. Термо-споени меламин ламинат маса, тешки тубуларна челична маса база. Метална рамка за стол со винил тапацир. Изберете од достапните опции за завршна обработка. Маса отпорна на гребење, дамки и изгореници за издржливост. Прилагодливите лизгалки се стабилизираат и овозможуваат лесна подвижност. Столици засилени со попречни шипки за дополнителна сила. Столчињата што се редат заштедуваат простор.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката