Случај Логика CPL-Носење Случај apple Ipad Камера, Камера Објектив, Камера Блиц, Додатоци, Мемориска Картичка, Јакна, Очила За Сонце, Закуски, Netbook, Црна

Случај Логика CPL-Носење Случај apple Ipad Камера, Камера Објектив, Камера Блиц, Додатоци, Мемориска Картичка, Јакна, Очила

DEN 3.33

Достапност

За идниот фоторепортер кој знае денес е денот да ја сними својата најдобра снимка досега. Овој стилски ранец подготвен за носење се спушта за носење на најважните работи-фокусирана колекција опрема за камера, ајпад и personal предмети во вредност од еден ден. Едноставно повлечете го ранецот напред и извадете ја камерата од страничната преграда за пристап. Современото ватирање ја подобрува секојдневнатаesетика и открива колку облогата ја штити вашата камера. Случај Логика CPL - 109 Торбичка За Носење (Ранец) apple Ipad Камера, Објектив На Камерата, Блиц На Камерата, Додатоци, Мемориска Картичка, Јакна, Очила за Сонце, Закуски, Netbook, Црна тоа е одличен начин за складирање или транспорт на вашите значајни работи. Компатибилен со камерата. Изграден од полиестер, овој ранец е дизајниран за долготрајна употреба.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката