Машки И Големи Машки Џерси Памучни Пижами Панталони, Машки Џогер Џогер Панталони За Спиење, С-3ХЛ, Црно

Машки И Големи Машки Џерси Памучни Пижами Панталони, Машки Џогер Џогер Панталони За Спиење, С-3ХЛ, Црно

DEN 367.68

Достапност

СПЕЦИЈАЛНА ШЕМА : Нашите пижами се испечатени со специјални дезени за да го направат ноќното време пошарено. УЖИВАЈТЕ ВО ОДЛИЧНО ВКЛОПУВАЊЕ : Ако сакате да излезете облечени во дневна облека, овие панталони со меки пижами за спиење доаѓаат со два странични џебови за да ги држат работите блиску до вас.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката