Докерс Машки Потпис Тенок Без Бразда Каки

Докерс Машки Потпис Тенок Без Бразда Каки

DEN 399.84

Достапност

Ние ги нарекуваме потпис со причина. Нашите Каки Со Потпис се Панталоните за кои не познавате, без технологија на брчки®, додадено истегнување и држач за кошули за да изгледате добро во секое време — и да се чувствувате добро. Најдоброто каки во класата по кое сме познати. Направено со Нашиот Појас За Удобност На Флекс, со додадено истегнување за Дополнителни Удобни Карактеристики на Нашата Кошула, која користи внатрешна лента за да ја задржи вашата напикана кошула на место.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Смихоно Се Занимава Со Машки Спортски Панталони Цветен Принт Еластичен Струк Удобен Салон Секојдневна Мода Пријатни Дневни Панталони
  • Новак

Смихоно Се Занимава Со Машки Спортски Панталони Цветен Принт Еластичен Струк Удобен Салон Секојдневна Мода Пријатни Дневни Панталони

DEN 303.84

широки панталони харајуку панталони улична облека жолти панталони панталони еластични половини џогер�