Крајбрежен накит полиран нараквица за лична карта со тематски прстен од не'рѓосувачки челик

Крајбрежен накит полиран нараквица за лична карта со тематски прстен од не'рѓосувачки челик

DEN 2.33

Достапност

Крајбрежниот накит полиран нараквици со теми од не'рѓосувачки челик (6мм) Носете ја оваа мода напред од не'рѓосувачки челик, во кој има врски за блокирање. Прстенот има полирана површина која прикажува половина мазна лента со врски за блокирање. Ширината на групата е 6 милиметри и тежи 4 грама. Тип на метал на артикалот : Не'рѓосувачки челик. Метална боја на артикалот : Бела. Материјал на предметот : Метал. Тип на камен на артикалот : Нема камен. Камена боја на артикалот : Нема камена боја. Камен облик на предметот : Нема форма на камен. Камената димензија на предметот : Нема камена димензија. Метал печат на артикалот : челик. Категорија на артикли : накит. Тип на накит : Мода. Што е вклучено : прстен. Ширина на артикалот : 1/4 инчи. Дебелина на артикалот : 1/16 инчи. Тежина на артикалот во грамови : 4 грама. Број на камен на предметот : Нема броење на камен. Тип на затворач на артикалот : Нема затворач. Поставување камен за накит : Нема поставување накит. Стил на артикли : Бенд, свадба, модерна. Демографска возраст : возрасни (18 години и повеќе). Насочена публика : Мажи, машки. Грижа и чистење : Избришете со полска крпа. Прикажана сезона : есен, лето, пролет, зима.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката