Машки Маици Секојдневен Моден Круг Вратот Пуловер Печатење Маица Кратки Ракави Врвови Одмор Зелена Л, XL, XXL

Машки Маици Секојдневен Моден Круг Вратот Пуловер Печатење Маица Кратки Ракави Врвови Одмор Зелена Л, XL, XXL

DEN 191.68

Достапност

Мажи Секојдневен Моден Пуловер Со Кружен Врат Маица Со Печатење Со Кратки Ракави Карактеристики : изработена е од висококвалитетни материјали, доволно издржлива за вашето секојдневно носење Стилски и моден дизајн ве прави попривлечни Совршен Натпревар Со вашите омилени, тексас фармерки итн Одлично За Секојдневно, Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне! Носењето ќе направи да изгледате поубаво.Сезона : Пролет/Aut : Менокација : Надворешен, Секојдневен, Дневен Материјал : должина на Памучни Ракави : Шорцеви Тип На Ракав : Стил На Печатење : Мода, Секојдневна Облека : Одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија Што ќе добиете : 1 Компјутерска Табела Со Големи Димензии : Големина : Големина М. : СРЕДНИ САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 105см/41.34 "Ракав : 20см/7.87" Рамо : 48см/18.90 "Должина : 71см/27.95". Големина : Л Големина. : Големи САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 111cm/43.70 "Ракав : 20cm/7.87" Рамо : 51cm/20.08 "Должина : 73cm/28.74". Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 117см/46.06 "Ракав : 21см/8.27" Рамо : 54см/21.26 "Должина : 75см/29.53". Големина : XXL Големина. : XX-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 125cm/49.21" Ракав : 21cm/8.27" Рамо : 58cm/22.83" Должина : 78cm/30.71" Големини : Мали (4), Средни (6), Големи (8), X-Големи (10), 2x-Големи (12), 3 X-Големи (14), 4 X-Големи (16), 5 X-ГОЛЕМ (18). Изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за секојдневно носење. Можете да ги носите нашите машки Маици во теретана, фитнес, трчање, возење велосипед и многу повеќе спортови, но и дружење, собирање!. Повод : Секојдневен, Дали, Роденден, Запознавање, Fall, Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат Заumn, Лето и Пролет. Забелешка : Рачно или нежно перење во машина во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Бидејќи Различни Компјутери Различно Ги Прикажуваат Боите, Бојата на Вистинската Ставка Може Малку да Се Разликува од Горенаведените Слики.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Војна На ѕвездите Јода Најдобра Мајка Светло Сабја Подарок За Денот На Мајката-Мешана Маица Со Кратки Ракави За Возрасни-Прилагодено-Кит
  • Новак

Војна На ѕвездите Јода Најдобра Мајка Светло Сабја Подарок За Денот На Мајката-Мешана Маица Со Кратки Ракави За Возрасни-Прилагодено-Кит

DEN 367.84

Официјални Војна На Ѕвездите Стока Денот На Мајката Војна На Ѕвездите Маици За Момчиња, Девојчиња, Мажи