Чорап Класичен Ги Сакам Моите Велосипедски Чорапи, Бели, Големи Х-Големи

Чорап Класичен Ги Сакам Моите Велосипедски Чорапи, Бели, Големи Х-Големи

DEN 2.67

Достапност

Класичните чорапи имаат исклучен beам, оригинални дизајни кои им се допаѓаат на широк спектар на спортисти, од професионалци до воини за викенд до ентузијасти со повеќе спортови кои сакаат да имаат уникатни чорапи за да одговараат на нивната личност и став.Карактеристики : Супериорна мекост и удобност што помага да се елиминираат плускавците и жешките точки горната мрежа за проток На воздух Двојно зашиена пета и пети за јачина и издржливост 3-4" висина на манжетната спецификации : Дефинирана Боја : Бела Боја : Бел Пол/Возраст : Унисекс Големина : Голем/XL Материјал : Синтетичка Сезона : Должина На Манжетната За Топло Време : 3" Супериорна мекост и удобност што помага да се елиминираат плускавците и жариштата. Мрежа горниот за проток на воздух. Двојно зашиена пета и палец за цврстина и издржливост. 3-4" манжетна висина.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката