Елени Елени Лизгалки Машки Секаде Внатре Отворено С. У. П. Р. О. Чорап Папучи

Елени Елени Лизгалки Машки Секаде Внатре Отворено С. У. П. Р. О. Чорап Папучи

DEN 207.84

Достапност

Елени Елени Мажи Секаде Каде Што Е Затворен Отворен С. У. П. Р. О. Чорап Папучи-Мека. Пријатно. Удобно. Одличен внатрешен-надворешен чевел за носење низ куќата или извршување задачи. Вклучува Еленски Елени патентирана технологија S. U. P. R. o.®. УДОБНОСТ ВО ЗАТВОРЕНИ ПРОСТОРИИ и НАДВОР : меките облоги прават овие да се чувствуваат одлично и со чорапи или со боси нозе. Носете ги во затворени простории и на отворено со доверба. Влошката е подеднакво поддржувачка како и вашиот омилен пар чевли. ИЗДРЖЛИВОСТ ЗА ОНИЕ КОИ СЕ ЦВРСТИ НА ЧЕВЛИТЕ : издржливиот надворешен ѓон tpr има удобни нодули каде што сте најтешки на нозе, што ги прави овие начини повеќе од само влечки во спалната соба. Ватираната влошка ја содржи нашата технологија За Чорапи С. У. П. Р. О. за целодневна апсорпција на удари кога лежите низ куќата или кога удирате по тротоарот. СТИЛ и РАЗНОВРСНОСТ : мекиот текстилен горен дел од твид на овој класичен стил на затнување има стилски ткаен украс за поп карактер и стил што ќе ве однесе од спалната соба до училницата, поштенското сандаче или дури и кафулето. ВЕГАН : Изграден од сите вештачки материјали.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката